logo vastgoedkantoor steffimmo

Team

Koen Decorte
Syndicus & verkoop
koen@steffimmo.be
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar & syndicus BIV België 508.178

Jeroen Decorte
Syndicus & verkoop
jeroen@steffimmo.be
Stagiair vastgoedmakelaar-bemiddelaar & syndicus BIV België 510.456

Jan Welvaert
Syndicus & verkoop
jan@steffimmo.be
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar & syndicus BIV België 203.360

Valerie
Medewerkster syndic
Tel. 050/530202
valerie@steffimmo.be
 

Shana
Medewerkster syndic
Tel. 050/530203
shana@steffimmo.be
 

Glenn
Verkoop en verhuur
Tel. 050/530201
glenn@steffimmo.be
 

Ria
Medewerkster syndic & vakantieverhuur
 

Steffimmo

Elizabetlaan 355
8301 Knokke-Heist
Tel. 050/51 46 27

Erkend vastgoedmakelaar BIV nr. 508.178.

Laatste Update 21-01-2015

Toezichthoudende autoriteiten:
- BIV Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel.

© Steffimmo / website design: projectweb - Disclaimer - Privacy

Home
Verkoop
Verhuur
Vakantieverhuur

Hoe werken wij
Referenties
Login-eigenaars
Contactgegevens
Ligging
Team
Links